ZAPROSZENIE DLA RODZICÓW

Stowarzyszenie „Nasza Alternatywa” zaprasza na nieodpłatne szkolenie dla rodziców, którego program realizowany będzie w formie wykładów, prezentacji i dyskusji.

Termin spotkania: 5 listopada 2015r. (czwartek) w godzinach 16.00 – 21.00

Program szkolenia

1. Środki psychoaktywne – sygnały ostrzegawcze dotyczące zażywania różnych środków psychoaktywnych, wpływ na organizm – szkody i zagrożenia, testy potwierdzające zażywanie.
  2. Rozpoznawanie i diagnoza sytuacji, w których nastolatek zażywa środki psychoaktywne.
  3. Pomoc młodzieży wykazującej zaburzenia zachowania – w tym zażywających środki psychoaktywne.

Szkolenie poprowadzą: Piotr Adamiak – specjalista terapii uzależnień, kierownika Ośrodka Monar dla dzieci i młodzieży uzależnionej w Ozorkowie

Damiana Rajewskiego – wychowawcę Ośrodka Monar dla dzieci i młodzieży uzależnionej   Ozorkowie

Helenę Strzałkowską – specjalistę terapii uzależnień

Zgłoszenie proszę przesłać do dnia 3.11.2015r. (wtorek)    e-mailem na adres: nasza@alternatywa.leszno.pl   Tel 65 529-74-94 lub 697983437 w godz. 8.00 – 15.00 (decyduje kolejność zgłoszeń)