LAUREACI KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

II edycja Konkursu Plastycznego dla VII i VIII klas szkół podstawowych, zorganizowana przez Komisję Mody i Stylizacji we współpracy z Doradcami Zawodowymi ZST-CKZiU, cieszyła się z dużym zainteresowaniem wśród uczniów szkół z Leszna i okolic. Do konkursu zostało zgłoszonych ponad 80 prac, wykonanych różnymi technikami. Projekty ubiorów inspirowane hasłem „Powrót do natury” przybrały formę szkiców, rysunków żurnalowych oraz kolaży z niebanalnych materiałów. Uczestnicy konkursu zaskoczyli swoją kreatywnością, umiejętnościami plastycznymi i ciekawym ujęciem tematu.

Prace konkursowe zostały zaprezentowane szerszej publiczności na wystawie podczas Drzwi Otwartych w ZST-CKZiU.

Wszystkim uczestnikom i wspierającym ich nauczycielom dziękujemy za udział w konkursie.

Wybór laureatów nie był łatwy, ale oto oni:

I miejsce – Anastazja Padurska ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Osiecznej

II miejsce – Julia Langner z Zespołu Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Kąkolewie

III miejsce – Jakub Poślednik ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Henryka Sienkiewicza w Lesznie

Wyróżnienia:

Monika Szczepaniak ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Henryka Sienkiewicza w Lesznie

Oliwia Pawlikiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Lesznie

Wiktoria Wilk z Zespołu Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Kąkolewie

Mateusz Luberda z Zespołu Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Kąkolewie

Rebecca Dudzińska ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Osiecznej

Aleksander Kraśner z Zespołu Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Kąkolewie

Laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!