Informacja

[YOUR COMPANY NAME] zobowiązuje się do zapewnienia w pełni dostępnej witryny internetowej dla wszystkich użytkowników o wszystkich umiejętnościach, w tym tych, którzy polegają na technologiach pomocniczych, takich jak czytniki ekranu, oprogramowanie do powiększania ekranu i alternatywne urządzenia do wprowadzania klawiatury do poruszania się po Internecie.

Nieustanne starania o zapewnienie dostępności

Postępujemy zgodnie z Wytycznymi dotyczącymi dostępności treści internetowych (WCAG) w wersji 2.1 jako naszą naczelną zasadą określania dostępności. Są to standardy uzgodnione na szczeblu międzynarodowym, które obejmują szeroki zakres zaleceń i najlepszych praktyk w zakresie tworzenia użytecznych treści. Gdy dodajemy nowe strony i funkcje do naszej witryny, wszystkie projekty, kod i praktyki wprowadzania treści są sprawdzane pod kątem tych standardów. Dostępność witryny to proces ciągły. Nieustannie testujemy treści i funkcje pod kątem zgodności z WCAG 2.1 Level AA i naprawiamy wszelkie problemy, aby upewnić się, że spełniamy lub przekraczamy standardy. Testowanie naszej witryny jest przeprowadzane przez członków naszego zespołu przy użyciu standardowych narzędzi branżowych, takich jak wtyczka WordPress do sprawdzania ułatwień dostępu, analizatory kontrastu kolorów, techniki nawigacji wyłącznie za pomocą klawiatury oraz testy czytelności Flesch-Kincaid.

Funkcje ułatwień dostępu na naszej stronie internetowej

Poniżej znajduje się lista elementów, które zamieściliśmy na naszej stronie internetowej, aby poprawić jej dostępność:

  • [LIST ACCESSIBILITY FEATURES HERE]

Co poprawiliśmy

W naszych dążeniach do unowocześnienia naszej strony internetowej kierujemy się następującymi obszarami:

  • [LIST ITEMS YOU’RE WORKING TO FIX HERE]
  • [IT MAY HELP TO REVIEW THE OPEN ISSUES TAB TO SEE THE MOST COMMON PROBLEMS]

Jest to część naszych szerszych starań, aby doświadczenie wszystkich osób w [COMPANY NAME] było przyjazne i przyjemne. Należy pamiętać, że chociaż dokładamy wszelkich starań, aby informacje były dostępne dla wszystkich użytkowników, nie możemy zagwarantować dostępności stron internetowych osób trzecich, do których możemy zamieszczać linki.

Kontakt z pomocą techniczną w zakresie ułatwień dostępu

Czekamy na komentarze, pytania i opinie na naszej stronie internetowej. Jeśli korzystasz z technologii wspomagających i masz trudności z korzystaniem z naszej witryny. Dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc i rozwiązać problemy.

Najnowsze informacje

Ogólne
Karol Kowalski

Przekaż 1,5%

Zachęcamy serdecznie wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć rozwój edukacji oraz wspomóc naszą ukochaną szkołę, do przekazania 1,5% swojego podatku przy rozliczaniu PIT na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół

WIęcej »
Konkurs
pawel

Talent i pasja startem do kariery

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie ogłasza konkurs multimedialny organizowany w ramach Europejskiego Dnia Talentów. Osoby które chciałyby wziąć udział w konkursie są proszone o zgłaszanie

WIęcej »