Rada rodziców

W roku szkolny 2022/2023 składka na Komitet Rodzicielski wynosi 60zł

Każde kolejne dziecko z rodziny uczęszczające do naszej szkoły jest zwolnione z opłaty.

Składkę można wpłacać:
– u skarbnika klasowego,
– w sekretariacie szkoły wraz z listą uczniów
– na konto bankowe

mBank SA o/Leszno nr .83 1140 2004 0000 3702 7924 5521

UWAGA!
W przypadku wpłat zbiorowych w tytule przelewu wpisujemy klasę oraz liczbę uczniów wpłacających Przy wpłatach indywidualnych koniecznie Imię i Nazwisko ucznia i klasę.
Tylko tak opisany przelew pozwoli nam zaksięgować prawidłowo wpłatę.
Jednocześnie wyrażamy podziękowanie wszystkim za chęć pomocy szkole angażując się w pracy Rady Rodziców zarówno poprzez wpłaty, jak i osobisty wkład w działania na rzecz naszej młodzieży.

Rada Rodziców:

Paweł Matuszczak – przewodniczący Rady Rodziców
Monika Dopierała – skarbnik Rady Rodziców
Adrianna Knieć – sekretarz Rady Rodziców

Komisja Rewizyjna Rady Rodziców:

Dolata Natalia
Małgorzata Korbas
Iwona Lasota- Bartkowiak

Konto Rady Rodziców:

mBank SA o/Leszno nr 83 1140 2004 0000 3702 7924 5521

Najnowsze informacje

pawel