Oddziały

Nasza szkoła posiada następujące oddziały
Technikum automatyk (więcej)
Technik automatyk to wszechstronny kierunek techniczny, obejmujący swoim zakresem elektrotechnikę, elektronikę, mechanikę, informatykę oraz teleinformatykę.
Technikum mechatroniczne (więcej)
Kształci specjalistów w zakresie: budowy, eksploatacji i diagnostyki urządzeń sterowanych automatycznie z zastosowaniem technik informatycznych.
Technikum informatyczne (więcej)
Na tym kierunku nauczymy Cię projektowania i administrowania sieciami, konfigurowania sprzętu, wdrażania programów, projektowania i wdrażania komputerowych systemów informacji.
Technikum elektroniczne (więcej)
Technik elektronik zajmuje się instalacją, konserwacją urządzeń w różnych gałęziach przemysłu i jednostkach, gdzie są szeroko stosowane urządzenia elektroniczne.
Technikum elektryczne (więcej)
Kształci specjalistów w zakresie projektowania i eksploatacji maszyn i urządzeń elektrycznych oraz systemów zasilania energią elektryczną.
Technikum samochodowe (więcej)
Kierunek związany z obsługą współczesnych pojazdów samochodowych „naszpikowanych” elektroniką i nowoczesnymi technologiami.
Technik spedytor (więcej)

  • planowanie i organizowanie przewozu ładunków w kraju i za granicą,
  • monitorowanie i kontrolowanie przebiegu procesu transportowego,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją zadań transportowo-spedycyjnych, wykorzystania technik negocjacji w spedycji.

Technik przemysłu mody (więcej)
Kształcenie zawodowe teoretyczne obejmuje: Stylizację ubiorów, konstrukcję i modelowanie odzieży oraz materiałoznawstwo odzieżowe
A zdobyte kwalifikacje w zawodzie pozwolą na: Projektowanie wyrobów odzieżowych, oraz organizowanie procesów wytwarzania.

Najnowsze informacje

Uczniowie
pawel

18 kwietnia ZBIÓRKA KRWI

W dniu 18 kwietnia organizujemy kolejną zbiórkę krwi. Osoby chętne (pełnoletnie) chcące oddać krew, proszę aby zgłaszały się do doradców zawodowych. Bud D (CKP)

WIęcej »
Konkurs
pawel

Światowy Dzień Wody

22 marca obchodzony jest Światowy Dzień Wody. Z tej okazji  został przeprowadzony V Szkolny Konkurs Wiedzy o Wodzie. Przygotowały go nauczycielki geografii i chemii. Uczestniczyło

WIęcej »