XIII Międzywojewódzki Górowski Konkurs Informatyczny

Dziś w Górze liczna reprezentacja naszej szkoły stanęła do rywalizacji podczas XIII Międzywojewódzkiego Górowskiego Konkursu Informatycznego. Konkurs był podzielony na dwie kategorie: „Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem oprogramowania użytkowego” oraz „Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem języków programowania”. Dwóch naszych uczniów uplasowało się w pierwszej trójce w każdej z kategorii.

W kategorii „Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem oprogramowania użytkowego” II miejsce zajął Krzysztof Wawrzyniak, któremu do pierwszego miejsca zabrakło 2,5 punkta.

Natomiast w kategorii „Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem języków programowania” III miejsce zajął Zbigniew Hądzlik, któremu do drugiego miejsca zabrakło zaledwie 2 punktów.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Bez tytułu

Foto: http://pcdn.edu.pl/