Stypendysta Prezesa Rady Ministrów

Z radością informujemy, że uczeń naszej szkoły Piotr Frąckowiak z kl. III TEL Technikum Nr 2 w dniu 5 listopada 2014 w Urzędzie Rady Ministrów w Warszawie został szczególnie wyróżniony. Razem z 97 uczniami z całej Polski otrzymał stypendium Premiera Rady Ministrów – którego potwierdzenie i dyplom pamiątkowy wręczyła sama pani premier Ewa Kopacz.
W uroczystości uczestniczyło 6 uczniów z Wielkopolski w tym z Leszna jedynie Piotr Frąckowiak.

SERDECZNE GRATULACJE!!

3el

Więcej szczegółów:

Lista stypendystów Prezesa Rady Ministrów za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2013/2014, którzy odebrali dzisiaj dyplomy.

Galeria z uroczystości

Dodatkowo informujemy, że uczeń Piotr Frąckowiak uzyskał w roku szkolnym 2013/14 średnią ocen 5,5 oraz dodatkowe osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze. Stypendium Premiera Rady Ministrów przyznawane jest co roku, a więc… do działania.