DZIEŃ ELEKTRYKA I ELEKTRONIKA W ZST
W ostatnią środę, 10 grudnia, uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w Dniu Elektryka i Elektronika. Wydarzenie miało charakter konkursu – dwie drużyny – elektroników i elektryków połączone w dwójki wykonywali zadania  z właściwej swojemu profilowi kategorii: teorii elektrotechniki, instalacji elektrycznych, układów elektronicznych. Pracę uczniów oceniało jury punktując ich działania w części teoretycznej i praktycznej. Uczestników dopingowała publiczność – bardziej doświadczeni koledzy z klasy IIIEL. Zwycięzcą w grupie elektryków został Konrad Majorczyk . Liderem wśród elektroników został Kasjan Kuźniak.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane prze firmę Legrand Polska i S-Cabling.