I Dzień Filmów i Gier w ZST – relacja

I Dzień Filmów i Gier w ZST odbył się 5 marca 2015. Uczestnicy, a było ich 30, rywalizowali w turniejach  FIFA 2015, TEKKEN 6, oraz C.S. 1.6. Nie trzeba wspominać, że emocje często sięgały zenitu, a sytuacja rankingowa uczestników zmieniała się bardzo dynamicznie. W przerwie zmagań,  amatorzy bitów i bajtów posilili się pizzą i napojami. Zacięte rozgrywki zwieńczone finałami trwały do godzin wieczornych. Zwycięzcy indywidualni zostali nagrodzeni pendrivami znanej firmy (16GB za I miejsce i 8GB za II i III, grupowo w CS 8GB).

Oto wyniki (z imionami/pseudonimami uczestników)

FIFA 15

I miejsce – Cichy (II Ti)

II miejsce – Wojtek (IITm)

III miejsce  – Kamil (ITei)

TEKKEN 6

I miejsce – Bórek (ITlm)

II miejsce – Patryk (IIti)

III miejsce  – Kusz (ITlm)

C.S. 1,6

Wygrała grupa o nazwie „Powiew świeżości” pokonując  grupę  „Crazy play”

Gratulacje dla zwycięzców!