Współpraca z Leszczyńskim Stowarzyszeniem Dzieciom Niepełnosprawnym

Jeszcze przed feriami w dniu 12 lutego 2015 roku doszło do podpisania porozumienia o współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Technicznych oraz Leszczyńskim Stowarzyszeniem Dzieciom Niepełnosprawnym. Uznając współpracę jako niezbędny czynnik wzbogacania życia i wyrównywania różnic rozwojowych dzieci i młodzieży niepełnosprawnej strony postanowiły wesprzeć swoją działalność w różnych obszarach.

W dniu 05 marca 2015 roku odbył się Koncert Integracyjny „Ludziom dobrego serca” pod honorowym patronatem Łukasza Borowiaka – Prezydenta Miasta Leszna. Koncert został zorganizowany z okazji 20 – lecia Leszczyńskiego Stowarzyszenia Dzieciom Niepełnosprawnym oraz 10 – lecia Organizacji Pożytku Publicznego. W programie udział wzięli udział wykonawcy indywidualni jak również zespoły wokalno – instrumentalne oraz zespoły pieśni i tańca. Na mocy podpisanego wcześniej porozumienia Zespół Szkół Technicznych wraz ze stowarzyszeniem współorganizował obsługę elektroniczno – medialną. Zapraszamy do obejrzenia galerii z koncertu.