Absolwenci i uczniowie leszczyńskiego „Koniora” mają głos.

Aby zaakcentować jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Technicznych w Lesznie, ogłaszamy konkurs pod hasłem:

Absolwenci i uczniowie leszczyńskiego „Koniora”  mają głos.

Zasadnicza idea konkursu to próba pokazania naszej Szkoły oraz ludzi z nią związanych – a zatem pracowników i młodzieży – w ciągu mijającego półwiecza. Chcemy, aby w ten sposób umacniała się więź naszych byłych i obecnych uczniów ze Szkołą. Pragniemy także dać im sposobność zaprezentowania swoich uzdolnień i umiejętności twórczych.

Konkurs adresowany jest zarówno do uczniów, jak i absolwentów ZST, bowiem w naszej placówce kształci się już pokolenie wnuków tych, którzy kończyli ją w latach 60.minionego stulecia.

Prace konkursowe mogą mieć postać reportażu, wywiadu czy zapisu wspomnień, a tworzywem dla autorów może być zarówno słowo, jak i filmowy kadr. Czekamy na nie do 11 września 2015 roku .

Prace można przekazywać osobiście w sekretariacie szkoły, przesłać listownie na adres: Zespół Szkół Technicznych, ul. Narutowicza 74a, 64-100 Leszno – lub elektronicznie: poczta@zst-leszno.pl, wpisując w temacie wiadomości KONKURS.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej gali 2 października 2015 roku.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj: LINK.

Mamy nadzieję, że nadesłane prace ukażą ciekawe oblicze naszej szkoły, przybliżą interesujące, choć może pokryte nieco patyną upływającego czasu sylwetki ludzi z nią związanych.

Absolwenci i uczniowie leszczyńskiego „Koniora”- teraz Wasz głos!