Gra Miejska z okazji Święta Niepodległości

11 listopada grupa uczniów z naszej szkoły w składzie:

Aldona Koźlik 3ESO, Grzegorz Szarnecki i Mateusz Szary z 4 TS oraz Amadeusz Kucharczyk, Jakub Szymanowski , Robert Wesołek z 1TEL

brała udział w Grze Miejskiej z okazji Święta Niepodległości. Na początek wszyscy spotkali się na odprawie w II Liceum Ogólnokształcącym.  Gościliśmy w wyznaczonych miejscach: na Rynku, w I Liceum Ogólnokształcącym, na strzelnicy miejskiej, w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej i Komendzie Miejskiej Policji , na cmentarzu przy ulicy Kąkolewskiej oraz w jednostce wojskowej.

Przygotowano różne konkurencje, m.in.: strzelanie z broni pneumatycznej, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej, rozwijanie liny pożarniczej, rozkładanie i składanie broni, wyszukanie wskazanych kwater na cmentarzu, rzut granatem, jazda slalomem na rowerze czy test wiedzy teoretycznej związany z historią Leszna.