Szlachetna Paczka po raz kolejny w ZST

Udział naszej szkoły w ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka to już tradycja. W ten sposób wspieramy dobrych ludzi znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

W bieżącym roku gromadzimy dary serca, by wspomóc rodzinę pani Andżeliki i pana Leszka. Posiadają oni dwoje dzieci w wieku 6 i 8 lat. Dziewczynka cierpi na chorobę ucha zwaną perlakiem (efekt uboczny szczepienia) co utrudnia jej naukę i wymaga kontrolnych wizyt u lekarza w Poznaniu.

Rodzina potrzebuje wsparcia – chociażby w postaci żywności trwałej, środków czystości, artykułów szkolnych, odzieży czy obuwia zimowego. Dużą pomocą okazałby się także niewielki odkurzacz. Wszystkich chcących okazać serce potrzebującym – a wierzymy, że takich osób w społeczności ZST nie brakuje – zapraszamy do udziału w akcji i prosimy o pomoc materialną lub finansową, w ramach której zostaną zakupione potrzebne artykuły.

Szczegółowych informacji udziela pedagog szkolny. Wszelkie dary można składać w gabinecie pedagoga do 9 grudnia br.

szlachetna paczka