ŚRODY dla MŁODYCH

Pod takim hasłem zapraszamy młodzież oraz rodziców i opiekunów na konsultacje z psychologiem, które odbywają się w każdą grudniową środę (tj. 9, 16, 23 i 30 grudnia) w Centrum Profilaktyki przy ul. Średniej w godzinach od 14.00 – 18.00. Zgłaszać się mogą wszyscy, którzy chcieliby w jakichkolwiek sprawach dotyczących młodzieży uzyskać wsparcie lub poradę psychologa. Konsultacje z rodzicami dotyczyć mogą jedynie spraw związanych z dorastającym dzieckiem. Zachęcamy osoby, które borykają się między innymi z trudnościami emocjonalnymi, zaburzeniami zachowania, lękami, nadmierną agresywnością, depresją, zaburzeniami odżywania, samookaleczeniami, eksperymentowaniem z używkami i innymi. Młodzież niepełnoletnia powinna przyjść z rodzicem. Oferta skierowana do młodzieży od 12 do 20 roku życia.

Konsultacje po uprzedniej rejestracji telefonicznej pod numerem tel. 663519564.
Porady bezpłatne, w ramach programu współfinansowanego przez Miasto Leszno