Świąteczne karaoke

W dniu 22 grudnia, tuż po Jasełkach odbył się szkolny Dzień Języków Obcych pod hasłem „Świąteczne karaoke”. Swoje umiejętności wokalno-instrumentalne zaprezentowało 7 klasowych, kilkuosobowych zespołów. Wykonawcy śpiewali popularne kolędy i piosenki świąteczne, m. in. : „Kling, Glöckchen Kling”, „Merry Chritmas Everyone”, „Stille Nacht”, „ Lass uns froh „ . Piosenka „Lass jetzt los” z filmu „Frozen” w solowym wykonaniu Radka Kaźmierczaka wzbudziła szczególne zainteresowanie wśród publiczności. Cieszymy się, że ta forma Szkolnego Dnia Języków Obcych spotkała się z entuzjazmem całej szkolnej społeczności i dała możliwość wspólnego kolędowania.

Jury w składzie: pani dyrektor Renata Perek , wicedyrektorzy panowie Andrzej Stężały oraz Grzegorz Pilzak , pani Justyna Przewoźna oraz pani Justyna Wilecka wyróżnili 3 najlepsze zespoły:

I miejsce   – Eryk Jaszkiewicz , Konrad Majorczyk oraz Jakub Józefowicz z klasy II TEI w piosence Merry Christmas Everyone”

II miejsce- Karolina Matysiak, Martyna Toboła, Daniel Lorenz, Dominik Drobnik, Dominik Zmysłowski z klasy III ESO w wykonaniu „ Stille Nacht”

III miejsce- Dominik Dloczewski, Adrian Frąckowiak, Szymon Dworniczak, Mikołaj Klupś oraz Mateusz Dorsz z klasy II TM w piosence „ Kling Glöckchen, Kling” ex aequo Filip Misko, Szymon Ziemek , Krzysztof Szczepański oraz Bartosz Starzonek z klasy I TM 2 w wykonaniu kolędy ”Stille Nacht”.

Wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę ,a zwycięzcom gratulujemy!