5 Finał Professional English

W ostatni piątek, 22 kwietnia odbył się finał Professional English – język angielski zawodowy w branży samochodowej. Była to już piąta edycja konkursu – tym razem gospodarzem zmagań był Zespół Szkół Samochodowych w Poznaniu. Do finału przeszło 10 najlepszych uczestników etapu szkolnego z Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego, Poznania i Leszna. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów: Dawid Zmysłowski (IV TS) oraz Jonasz Izdebski (IIITS). Jak co roku, poziom trudności finału był bardzo wysoki – a sprawdzona w poprzednich edycjach formuła 1z10 dodatkowo podgrzewała atmosferę. Nasi reprezentanci zajęli 10 (Dawid) i 8(Jonasz) miejsca. Do lepszego wyniku zabrakło naprawdę niewiele! Gratulujemy naszym reprezentantom, i życzymy podium w kolejnej edycji. Jednocześnie dziękujemy głównej koordynatorce konkursu, pani Magdalenie Bąk i wszystkim zaangażowanym w przygotowanie wydarzenia za gościnność i moc wrażeń.