Cracow Fashion Week 2016

11 marca 2016 roku  w ramach Cracow Fashion Week 2016 odbyły się w Krakowie III MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI W SZYCIU organizowane przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru przy współpracy firmy Husqvarna Wiking i firmy Ariadna.

Każdy uczestnik miał za zadanie w ciągu pięciu godzin zegarowych wykroić i uszyć sukienkę – rozmiar 36 lub 38, która musiała zawierać dwa z następujących elementów: suwak błyskawiczny, obłożenie, kieszonka, zaszewki.  Należało także mieć swoje materiały (w kolorze białym, beżowym, szarym lub czarnym) oraz ewentualne dodatki.

W konkursie wystartowało 24 uczniów ze szkół z Polski i Słowacji.  Naszą szkołę po raz pierwszy reprezentowały uczennice klasy III ESO – Marta Knop i Wiktoria Wiśniewska.

[gview file=”https://zst-leszno.edu.pl/wp-content/uploads/2016/04/dyplomy.pdf”]