Finał III Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Infosukces”

W dniu 15 kwietnia 2016 roku, na Politechnice Łódzkiej rozegrał się półfinał, a następnie finał III Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Infosukces”. Ilość uczestników, która doszła do półfinału była na tyle duża, że etap półfinałowy został rozegrany w dwóch dużych pracowniach laboratoryjnych. Uczeń klasy 3TI, Kamil Tomaszewski, po zakwalifikowaniu się do etapu finałowego, przystąpił do rozgrywek finałowych. Zadanie z zakresu programowania było naprawdę trudne, a czas na jego wykonanie bardzo krótki. W dniu 19 kwietnia zostały ogłoszone oficjalne wyniki etapu finałowego. Uczeń naszej szkoły uzyskał w nich 6 miejsce.
Jesteśmy z tego wyniku bardzo zadowoleni, gdyż rywalizacja była na bardzo wysokim poziomie, zadania były niebanalne, a konkurs, skupił w tym dniu najlepszych programistów młodego pokolenia z całej Polski.

Serdecznie gratulujemy tak dobrego wyniku i życzymy dalszych sukcesów.
Jak to mówią programiści:

while (alive)
{
eat();
sleep();
code();
}

1

3

5