Finały Mistrzostw Miasta Leszna w Piłce Nożnej

W poniedziałek 11.04.2016r. na boisku „Orlik” przy sali sportowej „Ćwicznia” rozegrano Finały Mistrzostw Miasta Leszna Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej. Po awansie z fazy grupowej drużyna Zespołu Szkół Technicznych w Finale zmierzyła się z drużynami II Liceum Ogólnokształcącym wygrywając 3:0 i I Liceum Ogólnokształcącego ogrywając rówieśników 2:0, a tym samym wygrywając całe Mistrzostwa i zapewniając sobie awans do rozgrywek na szczeblu rejonowym, które odbędą się 21.04.2016r. (czwartek) na boisku „Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 5 w Sarnowie k/Rawicza.
Naszą szkołę w zmaganiach finałowych reprezentowali:

Apolinarski Daniel
Dryja Łukasz
Dudzik Marcin
Gil Grzegorz
Grochowczak Damian
Grzegorowski Christian
Grzegorowski Kamil
Grześkowiak Robert
Łaszczyński Jakub
Musielak Marcin
Nowaczyk Adrian
Przybylski Eryk
Sobczyk Szymon
Ślęzak Mikołaj

Gratulujemy i trzymamy kciuki w kolejnej fazie rozgrywek!!!
DSCF6237
DSCF6233
DSCF6231
DSCF6252