II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS SPECJALISTA TRANSPORTOWIEC

Dnia 14.04.2016r. w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie odbył się II Międzyszkolny Konkurs SPECJALISTA TRANSPORTOWIEC. Naszą szkołę reprezentował zespół złożony z uczniów klasy III ESO w składzie: Karolina Matysiak, Dominik Drobnik, Patryk Szulc oraz Dominik Zmysłowski.

W konkursie wystartowało 8 zespołów, które miały za zadanie rozwiązać test spedycyjno-logistyczny oraz zadanie praktyczne – „Problem komiwojażera”. Za przygotowanie merytoryczne konkursu odpowiadała Międzynarodowa Wyższa Szkoła Transportu i Logistyki we Wrocławiu. Poziom startujących szkół był wyrównany, więc tym bardziej cieszy osiągnięty wynik. Nasz zespół zajął drugie miejsce ustępując tylko Zespołowi Szkół Ekonomicznych z Zielonej Góry.

20160414_100546