Mistrzostwa Rejonu Leszno w Piłce Nożnej

Reprezentacja naszej szkoły po awansie z finału miejskiego Mistrzostw w Piłce Nożnej w dniu 21.04.2016r. rywalizowała w Sarnowie k/Rawicza na szczeblu rejonowym. Ostatecznie uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie 3 miejsce wygrywając z reprezentacjami szkół z Kościana i Bojanowa, ulegając jednakże drużynom z Wolsztyna i Gostynia. Awans do rozgrywek wojewódzkich zapewniła sobie drużyna Liceum Ogólnokształcącego z Wolsztyna wygrywając wszystkie pojedynki.
Wszystkim reprezentantom naszej szkoły dziękujemy i gratulujemy życząc dalszych sukcesów! 🙂

Naszą szkołę reprezentowali:

Apolinarski Daniel
Dryja Łukasz
Dudzik Marcin
Gil Grzegorz
Grzegorowski Christian
Łaszczyński Jakub
Nowaczyk Adrian
Przybylski Eryk
Sobczyk Szymon
Ślęzak Mikołaj

DSCF6267

DSCF6266

DSCF6258