SZKOLENIE W LEGRANDZIE

W czwartek 14 kwietnia uczniowie technikum elektrycznego z klasy II i III oraz wybrane osoby z technikum mechatronicznego klasy II
wzięły udział w szkoleniu „Urządzenia rozdzielcze i aparaty elektryczne” w fabryce Legrand w Ząbkowicach Śląskich.
Całodzienny pobyt w Legrandzie pozwolił uczniom na poznanie sekretów produkcji aparatów elektrycznych i osprzętu oraz nauczyć się rozpoznawać i obsługiwać szeroką gamę
urządzeń oferowanych  przez znaną na całym świecie firmę produkcyjną.
Poniżej kilka opinii uczniów na temat wyjazdu:

Rafał z klasy 3: „Podczas szkolenia mieliśmy okazję zwiedzić fabrykę i zobaczyć jak wygląda proces tworzenia aparatów elektrycznych…”
Konrad z klasy 2:”…było to idealne połączenie teorii z praktyką.”
Wojciech z klasy 2: „… Prowadzący przeprowadził zajęcia w zabawny i pouczający sposób, przez co czas minął bardzo szybko…”
Robert z klasy 3: „…Atrakcyjne nagrody zachęcały uczniów do wykazania własnej wiedzy na temat aparatury, o której była mowa na szkoleniu.”
Artur z klasy 3: „…Dobry obiad był przede wszystkim.”