Podsumowanie konkursu pt. ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII

W czwartek 9 czerwca 2016 gościliśmy w naszej szkole p. Joannę i Romana Tabaka.  Ta niecodzienna wizyta związana była z podsumowaniem konkursu szkolnego pt. ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII. Państwo Tabaka reprezentują firmę T&T PROENERGY i uświetnili spotkanie prezentacją najnowocześniejszych i najbardziej wydajnych urządzeń do produkcji prądu. Ponadto są sponsorami głównych nagród, które otrzymali: Patryk Szulc z klasy 3 ESO za zajęcie I-go miejsca i Eryk Kraśner z klasy 1TI2 za II miejsce w konkursie. Nagrody pocieszenia przypadły laureatom trzeciego miejsca, które ex aequo  zajęli: Maciej Skrzypczak z 2TLM i Patryk Bartkowiak z 1TI2.

Na zakończenie spotkania największą gratką dla miłośników innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie motoryzacji okazała się prezentacja samochodu elektrycznego TESLA.