Rozstrzygnięcie konkursu To warto przeczytać!

Kolejny raz, 7 czerwca 2016 roku, został zorganizowany w naszej szkole konkurs na prezentację multimedialną „ To warto przeczytać”. Zaproszeni uczniowie mieli okazję wysłuchać wystąpień poświęconych ulubionym seriom literackim. Zaprezentowano książki fantasy, historie wzorowane na grach komputerowych, powieści postapokaliptyczne oraz literaturę psychologiczną.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco.

Pierwsze miejsce zajęli ex aequo Jakub Kociucki za prezentację Pieśni Lodu i Ognia

oraz Krzysztof Szczepański za serię Warcraft. ( 62 punkty)

Drugie miejsce zajęli ex aequo Maciej Beczkiewicz za cykl Malowany człowiek oraz Marek Meissner za Succes and change ( 49 punktów).

Trzecie miejsce przypadło Hubertowi Jęcikowskiemu za cykl powieści Metro ( 41 punktów).

Serdecznie gratulujemy!!!