Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Podczas apelu wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe oraz stypendia motywacyjne dla najlepszych uczniów naszej szkoły, a także dyplomy i nagrody za konkursy szkolne. Warto dodać, że ten rok szkolny obfitował w świadectwa z wyróżnieniem, wręczono ich 16. Uczennica klasy 3TI Natalia Wojtkowiak ze średnią ocen 5,14 otrzyma stypendium Prezesa Rady Ministrów.

24 czerwca jest też datą szczególną dla uczniów klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej, dla nich był to koniec nauki w naszej szkole. Życzymy im sukcesów w karierze zawodowej.

Uczniowie w ramach podziękowania wręczyli kwiaty Dyrekcji oraz wychowawcom i nauczycielom.

Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!