Dzień Chłopaka ZST

30 września z okazji Dnia Chłopaka dziewczyny z ZST zorganizowały szereg zabaw i konkurencji. Wiązanie krawata okazało się dość proste, ale zrobienie makijażu było dużym wyzwaniem – tylko niewielu podołało temu zadaniu (zwycięzcą w kategorii „Makijaż” został Dominik Zmysłowski). Kolejnym zadaniem było zrobienie dziewczynom ciekawych fryzur. Tutaj bezkonkurencyjny okazał się Jakub Kopczyński tworząc połączenie warkocza z motywem kwiatowym. Jednocześnie odbywała się konkurencja sprawnościowa – pięcioosobowe grupy pokonywały tor przeszkód na czas. Zwyciężyła grupa w składzie: Paweł Ganczarski, Bartek Woźniak, Igor Piwowarczyk, Natan Slusarczyk i Jakub Wawrzynowicz. Do łez rozbawiła nas rywalizacja pt: „Szafa”. Polegała na stworzeniu najciekawszej stylizacji z użyciem dostępnych damskich ubrań i akcesoriów. Chłopcy występowali w parach – jeden był stylistą, a drugi modelem.  Najlepiej ubranym chłopakiem został Adam Fąferek wraz ze swoim stylistą Mateuszem Chwastyniakiem. Na ocenie jury zaważyło odważne użycie cekinów. Finałową konkurencją były wybory Mistera Koniora 2016. Oceniane były ogólna prezencja oraz zdolności intelektualne – kandydaci musieli poprawnie odpowiedzieć na pytania z kobiecej rzeczywistości. Nie było to łatwe zadanie. Pytania o manicure hybrydowy czy też o body okazały się za trudne… Okazało się, że chłopcy niewiele wiedzieli o dziewczęcej codzienności. Misterem Koniora 2016 został Bartek Kowalski z IITos. Zapraszamy do fotorelacji poniżej!