NAPIĘCIE POD KONTROLĄ …

W środę w dniu 16.11.2016 do naszej szkoły przyjechała “Klementyna” !? … samochód ciężarowy firmy WAGO z najnowszą technologią systemów połączeniowych.
Przez cały dzień uczniowie technikum elektrycznego i elektronicznego poznawali sposoby montażu i zabezpieczenia połączeń kabli i przewodów elektrycznych.
W trakcie 45 minutowych prezentacji uczniowie mieli możliwość przekonać się w praktyce jak wykonuje się szybkie połączenia. Rozwiązania firmy WAGO pozwalają zdecydowanie skrócić czas instalacji.
Serdecznie dziękujemy Panu Łukaszowi Gregorczykowi za przeprowadzenie spotkania i liczymy na dalszą współpracę w dziedzinie automatyki budynkowej skierowaną głównie do uczniów technikum mechatronicznego.