Praktyki w Politechnice Poznańskiej – grupa informatyków

W dniach 14-18.11.2016 III i IV klasy technikum informatycznego brały udział w praktykach zawodowych na Politechnice Poznańskiej w ramach projektu „Czas Zawodowców Bis”. Podczas pracowitych zajęć uczniowie m.in. budowali sieci, konfigurowali połączenia VoIP, tworzyli stronę www postawioną na lokalnym serwerze, spawali światłowody, dokonywali różnorakich pomiarów. Zajęcia były nie tylko próbą wiedzy i umiejętności, ale też zdolności pracy w grupie, wytrwałości, konsekwencji i efektywnego znajdowania informacji. Wielu uczniów sprostało tym ambitnym zadaniom bardzo dobrze, a kilku nawet celująco.Zwieńczeniem pięciodniowej pracy był dyplom z indywidualną oceną każdego uczestnika i tematyką szkolenia.
img_1799
img_1798
img_1797
img_1796
img_1795
img_1794