Wycieczka do WinkHaus

W dniu 17 listopada 2016 klasy 3TLM i 4TM wraz z opiekunami Panem Andrzejem Stężałym oraz Pawłem Kolasą odwiedziły firmę WinkHaus. Po firmie oprowadzali nas kierownicy Szczepan Kauch, Konrad Turkowiak i Krzysztof Ratajczak. Uczniowie mieli okazję zobaczyć wiele rozwiązań w systemie zabezpieczeń wprowadzonych przez firmę WinkHaus. Firma liczy wiele działów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych, w których mogliby znaleźć zatrudnienie absolwenci naszej szkoły. Na szczególną uwagę zasługiwał fakt, że mogliśmy zobaczyć proces powstawania okuć okiennych oraz sposób działania inteligentnego systemu dostępu blueCompact. Końcowym akcentem wycieczki były poczęstunek oraz wręczenie drobnych upominków w postaci firmowych gadżetów.