Euroelektra – wyniki
W dniu 15.12.2016 r. ogłoszono wyniki Etapu 1 (szkolnego) Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej EUROELEKTRA 2016/2017.
Dobry wynik uzyskali uczniowie technikum elektrycznego z naszej szkoły w grupie tematycznej elektrycznej.
W Okręgu Poznańskim będziemy najliczniej reprezentowaną szkołą i w dniu 10.01.2017 r. o godz. 12:00 podczas zawodów okręgowych II stopnia w Zespole Szkół Elektrycznych nr 2 w Poznaniu reprezentować nas będą:
Maciej Okrzymowski z klasy 4 ESO
Robert Ratajczak z klasy 4 ESO
Paweł Ratajczak z klasy 2 TEL
Warto wspomnieć, że Maciej drugi rok z rzędu zakwalifikował się do drugiego etapu Olimpiady.
Laureaci olimpiady EUROELEKTRA (zwycięzcy zawodów III stopnia) są zwolnieni z wybranego egzaminu pisemnego kwalifikacji zawodowych.
Zachęcamy uczniów naszej szkoły do uczestnictwa w konkursach i olimpiadach wiedzowych !
euroelektra-wyniki-etap1
euroelektra-wyniki-etap1b