Olimpiada Cyfrowa

Dnia 15 listopada 2016 roku zostały rozegrane zawody I stopnia I edycji Olimpiady Cyfrowej. Po dokonaniu oceny prac, zostały oficjalnie ogłoszone wyniki oraz nazwiska osób, które zakwalifikowały się do II etapu olimpiady.
Informatycy z naszej szkoły, którzy dostali się na kolejny etap to uczniowie klasy 4TI – Leszek Ratajczak, Patryk Pabich oraz Natalia Wojtkowiak. Cieszymy się niezmiernie z wyników uzyskanych przez naszych podopiecznych, gdyż w konkursie brało ponad 1700 osób, a poziom i wiedza uczestników była na tyle wysoka, iż organizatorzy postanowili podnieść próg pozwalający na awans do II etapu do 80% możliwych do uzyskania punktów.
Półfinały olimpiady rozegrane zostaną już na początku stycznia 2017 roku.
Życzymy zatem naszym wychowankom jak najlepszych wyników.

baner