Konkurs graficzny „Podziel się szpikiem”

Organizowany przez DRUŻYNĘ SZPIKU konkurs na plakat wykonany techniką komputerową promujący ideę dawstwa szpiku kostnego. Skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu miasta Leszno oraz powiatów Leszczyńskiego, Kościańskiego, Gostyńskiego, Rawickiego, Górowskiego i Wschowskiego.

Format pracy to A3 lub A4 w rozszerzeniach JPG, PNG, XCF lub CDR. Gotowe prace można nadsyłać na adres druzynaszpikuleszno@gmail.com do dnia 28 lutego 2017 r.

Wśród uczestników zostanie wybrane najlepszych piętnaście prac, których autorzy zostaną zaproszeni na oficjalne wręczenie nagród. Z tego grona wybrane zostanie czwórka zwycięzców. Przewidziane nagrody to: 4 tablety oraz 15 koszulek dla najlepszych prac.

Wszelkie informacje oraz regulamin konkursu dostępne będą poprzez naszą stronę na Facebooku: DRUŻYNA SZPIKU LESZNO lub poprzez w/w adres e-mail.

Życzymy Powodzenia!

regulamin konkursu

Plakat konkurs Leszno-01