Studniówka 2017

W Restauracji Finezja w Lesznie odbyła się tegoroczna studniówka uczniów naszej szkoły.
Pośród 91 przyszłych maturzystów: Technikum Informatycznego, Mechatronicznego, Samochodowego, Technologi Odzieży, Spedycyjnego oraz Elektrycznego, było tylko 11 dziewczyn. Nie stanowiło to jednak żadnych przeszkód do tego by nasi przyszli absolwenci bawili się znakomicie do rana.
Studniówkę tradycyjnie rozpoczęliśmy tańcząc poloneza. Następnie miejsce miało oficjalne rozpoczęcie, gdzie głos zabrała między innymi nasza wspaniała dyrektor Renata Perek, życząc pomyślności na egzaminie dojrzałości oraz udanej zabawy.
Po oficjalnej części inauguracyjnej wychowawcy przypięli swoim uczniom ozdobne plakietki pamiątkowe, po czym miały miejsce zdjęcia klasowe.
Szczególne podziękowania należą się rodzicom, wychowawcom oraz naszym osobom towarzyszącym.
Po tak wspaniałym balu pozostało nam uczyć się do egzaminu dojrzałości, a po nim wypadałoby powtórzyć zabawę już jako absolwenci na balu maturalnym.