Triumf ZST

Dnia 14 lutego 2017 roku odbył się Finał Debat Leszczyńskich, w którym zmierzyło się ZST oraz l Liceum Ogólnokształcące. Tematem debaty był: „Wyścig Szczurów wśród młodzieży, lepiej mieć niż być”. ZST po stronie opozycji broniło, że ważniejsze są wartości ludzkie i duchowe niż materialne , natomiast uczniowie l LO twierdzili , że „żeby być trzeba najpierw mieć”. Po ciężkim boju ZST zatriumfowało i wygrało 1 punktem z l LO. Dodajmy, że nasi uczniowie, we wcześniejszych fazach pokonali ZSE i ZSRB, broniąc tym samym tego, że 6-letnie dzieci powinny iść do szkoły, oraz że Unia Leszno nie jest jedyną alternatywą dla kibiców. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli we wspólnym sukcesie.

Zwycięski skład
Mówca 1: Marek Meissner
Mówca 2: Jakub Kociucki
Mówca 3: Krzysztof Szczepański
Mówca 4: Maksymilian Płonka