Mała Pętelka 2017

W dniu 9.03.2017r. uczennica klasy 4ESO Zuzanna Kaczmarek brała udział w Ogólnopolskim Konkursie „Mała Pętelka” dla Młodych Krawców i Projektantów im. Małgorzaty Zaręby w Poznaniu.

Kolekcja, którą zaprojektowała i wykonała nosi nazwę „Opposites”, należy do kategorii ubiorów użytkowych i jest przeznaczona dla młodzieży. Przewodnim kolorem kolekcji jest czarny. Biały natomiast służy jako kontrast i łączy styl sportowy z eleganckim. Ubiory na wybiegu w takt starannie dobranej muzyki zaprezentowały uczennice ZST z różnych klas – I TSM, I TP, II TOS i IV TOS. Dziewczęta bardzo dobrze, z lekkością i wdziękiem, pokazały funkcjonalność i wygodę jakie dają połączenia stylów np. elegancka sukienka i sportowe trampki czy też sportowe spodnie z koszulą i szpilkami.

Wyprawie towarzyszyło wiele emocji. Dziewczyny zdobyły dodatkowe doświadczenia. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz usłyszymy o naszej zdolnej uczennicy Zuzi Kaczmarek.