SEE Electrical

Uczniowie technikum elektrycznego, elektronicznego i mechatronicznego będą mogli korzystać z profesjonalnego programu użytkowego SEE Electrical. W okresie ferii zimowych nauczyciele Zespołu Przedmiotów Elektrycznych i elektronicznych odbyli szkolenie z zakresu obsługi oprogramowania. SEE Electrical jest programem CAD pozwalającym wykonywać profesjonalne projekty elektryczne i mechatroniczne. Umożliwia rysowanie osprzętu elektrycznego i tras kablowych na planach instalacji elektrycznych, łatwo i szybko można rysować schematy elektryczne urządzeń mechatronicznych
łącznie z połączeniami końcówek kabli montażowych. Efektem końcowym każdego projektu jest wydrukowanie zestawienia elementów niezbędnych do realizacji. Oprogramowanie zostanie jeszcze w tym semestrze udostępnione uczniom naszej szkoły w wybranych salach komputerowych.
DSCN1062
DSCN1061
DSCN1060
DSCN1059
IGEXAO