Wykład o zastosowaniu cieczy magnetycznych w technice

Dnia 20.03.2017r. odbyło się spotkanie klas czwartych z wykładowcami Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Lesznie prof. dr hab. inż. Wojciechem Szelągiem oraz dr inż. Pawłem Kominkiem, których powitał wicedyrektor Grzegorz Pilzak.

Prof. dr hab. inż. Wojciech Szeląg przedstawił wykład na temat zastosowania cieczy magnetycznych w technice, natomiast dr inż. Paweł Kominek zaprezentował kierunki rozwoju współczesnej informatyki w zakresie języków programowania. Wykładowcy PWSZ zachęcali młodzież naszej szkoły do kontynuowania nauki w murach leszczyńskiej uczelni.

W spotkaniu z zaciekawieniem uczestniczyli uczniowie klas informatycznych, mechatronicznych, samochodowych, elektrycznych, spedycyjnych i odzieżowych. Dziękujemy wykładowcom za przeprowadzenie ciekawych zajęć.