ZST Gaming Day 2017 – relacja

Kolejna, trzecia edycja ZST Gaming Day już za nami… Jak zwykle gracze dopisali – w imprezie wzięło udział 50 osób (rekord!). Tradycyjnie, największą popularnością cieszyły się turnieje w FIFA 2017 oraz TEKKEN 6 (lista zwycięzców poniżej, a nagrody to tradycyjnie dyski pendrive). Ponadto, wielu uczniów przyniosło swoje laptopy i komputery stacjonarne – na nich królował oczywiście Counter Strike Global Offensive i GTA 5. Gry „niekomputerowe” też miały swoich fanów: równolegle do cyfrowej rozrywki odbywały się zacięte rozgrywki w piłkarzyki. Kolejny zespół zagłębił się w fabularną rozgrywkę Dungeons & Dragons, a silna grupa pań rywalizowała w planszową strategię Carcassone. Retro-gaming miał też swoją odsłonę na Amidze 500 i grze Prince of Persia. Serdeczne podziękowania za wyjątkowe popołudnie należą się zespołowi nauczycieli, którzy pełnili opiekę nad młodzieżą oraz uczniom, którzy, przynieśli i przywieźli mnóstwo sprzętu do grania.

Zwycięzcy turniejów ZST GAMING DAY 2017

FIFA 2017