Dzień Elektryka, Elektronika i Mechatronika w ZST

W dniu 7.04.2017r w Zespole Szkół Technicznych odbył się Dzień Elektryka, Elektronika i Mechatronika. W trakcie tego dnia odbył się konkurs dla klas 1 technikum elektrycznego, elektronicznego i mechatronicznego. Sponsorami nagród rzeczowych dla zwycięzców zostały firmy S-Cabling z Leszna i Legrand Polska z Ząbkowic Śląskich.  Gościnnie prezentację wprowadzająca przeprowadził Pan Marcin z firmy S-Cabling. Konkurs dla pierwszoklasistów składał się z części teoretycznej (uczniowie wypełniali ankietę) i części praktycznej (uczniowie wykonywali zadania praktyczne).
Nominacje do tytułów zdobyli:
-> Tytuł Super Elektryka uzyskał WIKTOR KOSMALSKI
-> Tytuł Extra Elektryka uzyskał JAN KAMINIARZ
-> Tytuł Dobrego Elektryka uzyskał JAKUB ŁOMOTOWSKI oraz MIŁOSZ POTAPIAK
uczestniczyło 12 elektryków

-> Tytuł Super Elektronika uzyskał BARTOSZ WOŹNIAK
-> Tytuł Extra Elektronika uzyskał PIOTR MALUŚKI
-> Tytuł Dobrego Elektronika uzyskał KRZYSZTOF KAMIENIARZ
uczestniczyło 8 elektroników

-> Tytuł Super Mechatronika uzyskał OSKAR JĘCZ
-> Tytuł Extra Mechatronika uzyskał MARCIN MARCINKOWSKI
-> Tytuł Dobrego Mechatronika uzyskał TOMASZ OLEKSZY
uczestniczyło 43 mechatroników