Strima 2017

W dniu 20.102017r. uczennice klas odzieżowych brały udział w „11 Święcie Techniki” organizowanym przez firmę Strima w swojej siedzibie w Swadzimiu koło Poznania.        

Dziewczyny miały okazję zapoznać się z nowościami na rynku odzieżowym. Prezentowane były maszyny i automaty szwalnicze, urządzenia prasowalnicze, lagowarki, urządzenia do cięcia taśm i etykiet, hafciarki, ploter frezujący. Dodatkową atrakcją, z której dziewczęta z radością korzystały,  była możliwość szycia na każdej maszynie. Wykonały szereg próbek ściegów i szwów maszynowych, które będą wspaniałą pomocą dydaktyczną. Uczestniczyły także w prezentacji hafciarek oraz maszyn do stębnowania programowanych wzorów.

Wizyta w Strimie stała się doskonałą lekcją – pozwoliła naszym uczennicom zdobyć dodatkowe doświadczenie. Mamy nadzieję, że lekcja ta pozostanie w ich pamięci na długo.