Wycieczka integracyjna klasy 1TM

Dnia 12 października klasa 1 TM ZST – CKZiU wraz z wychowawcą Mariuszem Rakowiczem, pojechała na wycieczkę integracyjną do Kiełczewa koło Kościana, gdzie bawiła się na polu bitwy w paintball. I trzeba przyznać, że zabawa była przednia. Bardzo profesjonalna obsługa sprawiła, że wszyscy bawili się super. Podzielono nas na dwa zespoły, które rywalizowały w kilku grach. Pierwsze gry polegały na „wystrzelaniu” przeciwnika, kolejne zabawy polegały na zdobyciu flagi a inne na ochronie VIP – a, którego trzeba było chronić w przemieszczaniu się z bazy do bazy. Po świetnej prawie dwu godzinnej zabawie było ognisko z pieczeniem kiełbasek. W taki to sposób klasa 1 TM integrowała się i poznawała wzajemnie podczas innych zajęć niż szkolne. Wszyscy już zapowiedzieli powrót na kolejne spotkanie z paintballem.

Mariusz Rakowicz.