Dziewczęce doradztwo zawodowe

15 listopada odwiedziła nas kolejna grupa siódmoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Lesznie. Tym razem była to grupa całkowicie sfeminizowana. Dziewczyny poznały tajniki zawodu fryzjera. Miały możliwość samodzielnego wykonania fryzur. Skorzystały także z umiejętności przyszłych fryzjerów , czego efekty widać na zdjęciach.

Następnie miały miejsce zajęcia doradcze. Rozmawiałyśmy o grupach zawodów i kompetencjach potrzebnych do wykonywania poszczególnych profesji.

Każda z uczestniczek zajęć miała okazję zastanowić się, który zawód najbardziej do niej pasuje oraz jakie są jego zalety i wady.

Były to kolejne z cyklu zajęć doradczych, które proponujemy w tym roku szkolnym uczniom szkół wszystkich szczebli z Leszna i okolic. Cieszymy się, że nasza oferta wzbudza tak duże zainteresowanie.