Klub Doradczy

Przypominamy o pierwszym spotkaniu Klubu Doradczego „Moja przyszłość, moje decyzje”, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 6 listopada, o godz. 15:00 w siedzibie naszej szkoły.

Zajęcia skierowane są do uczennic i uczniów, chcących kreatywnie spędzić swój wolny czas, efektywnie wykorzystać swoje mocne i słabe strony oraz podjąć właściwe wybory edukacyjne i zawodowe.

Wszystkie spotkania będą odbywać się w „luźnej” atmosferze. Będziemy rozmawiać, bawić się, grać – po prostu robić wiele różnych ciekawych rzeczy, czego celem będzie wszechstronny rozwój naszych kompetencji, przydatnych w codziennych sytuacjach (nie tylko zawodowych).

Jeśli zatem:

• nie wiesz, co robić w przyszłości,
  • chcesz rozwinąć tzw. kompetencje „miękkie” – najbardziej przydatne we współczesnym świecie,
  • chcesz lepiej poznać siebie i swoje możliwości,
  • chcesz zawrzeć ciekawe znajomości,
  • szukasz miejsca, gdzie możesz zaangażować się w organizację różnych wydarzeń,
  • lubisz po prostu fajnie spędzać czas,

PRZYJDŹ! Nasze zajęcia są właśnie dla Ciebie!

Pierwsze zajęcia będą miały na celu integrację grupy i potrwają ok. 30 minut. Ustalimy godzinę kolejnych spotkań. Przedstawimy też możliwość udziału w Olimpiadzie Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową – cenne nagrody czekają! 🙂

Zapraszamy uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych, klas gimnazjalnych oraz szkół ponadpodstawowych z Leszna i okolic.

Gwarantujemy mnóstwo dobrej zabawy oraz rozwój umiejętności interpersonalnych w praktyce.