Kolejna innowacyjna lekcja wychowania fizycznego

Kolejne klasy naszej szkoły korzystają z nowych możliwości na lekcjach wychowania fizycznego. W Bubble Soccer po klasach 3 TM1 i 1 TM grała już także 2 TM1 a w czwartek (16.11.2017) swoich sił spróbują klasy 2 TI2 oraz 1 TP.

W innym kierunku podczas lekcji wychowania fizycznego poszła klasa 3 TI2, która we wtorek 14 listopada swoje dwie godziny lekcyjne z Panem Mariuszem Rakowiczem spędziła na Euro Jump Leszno. Jest to nowy obiekt w Lesznie, na którym można sobie nieźle poskakać i doskonalić swoje umiejętności akrobatyczne. Wasi szkolni koledzy przyznali, że zajęcia w takiej postaci są bardzo ciekawe, ale też i bardzo wymagające. Trzeba włożyć wiele wysiłku w ćwiczeniach na trampolinach. Oprócz wysiłku była to także jednak świetna zabawa i ciekawy sposób na rozwijanie swoich zdolności motorycznych i koordynacyjnych.