Wiadomości z planu filmowego

Miło nam poinformować, że Julia Michalska z kl. I TI1 wraz z koleżanką Lidią Wypych otrzymały wyróżnienie w konkursie„ Nie daj szansy AIDS” organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Lesznie. Uczennice zrealizowały film „Krótka historia o HIV”, film o przeciwdziałaniu tej groźnej chorobie.

Zaangażowały aktorów, nakręciły materiał i zmontowały film. Spędziły kilka godzin w Pracowni Filmoteki pracując nad powstaniem filmu. Do udziału w nim zaprosiły: Izę Robakowską (II TI1), Maksymiliana Siadka (II TM2) oraz Panią Grażynkę z naszej szatni (której bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy!). Realizacją zdjęć zajął się nasz szkolny specjalista – operator: Robert Wesołek (III TEL).

Wszystkim, którzy zaangażowali się w projekt serdecznie gratulujemy!