WAGO NOWE TECHNOLOGIE ELEKTRYCZNE

W środę 24.01.2018 do naszej szkoły przyjechała po raz kolejny “Klementyna” – samochód ciężarowy firmy WAGO z najnowszą technologią systemów połączeniowych.

Przez cały dzień uczniowie technikum elektrycznego, elektronicznego i mechatronicznego poznawali sposoby montażu i zabezpieczenia połączeń przewodów elektrycznych.

W trakcie prezentacji uczniowie mieli możliwość przekonać się w praktyce jak wykonuje się szybkie połączenia. Rozwiązania firmy WAGO pozwalają zdecydowanie skrócić czas wykonywania instalacji elektrycznych i połączeń stosowanych zarówno w budownictwie jak i w elektronice precyzyjnej.

Serdecznie dziękujemy przedstawicielom firmy Wago za przeprowadzenie spotkania i liczymy na dalszą współpracę.