WOŚP 2018 W LESZNIE

13 stycznia 2018 r. – sobota
– VIII Halowy Turniej Piłki Nożnej poświęcony pamięci Leszczyńskich Przyjaciół WOŚP – hala widowiskowo-sportowa TRAPEZ w Lesznie przy Alejach Jana Pawła II – w godzinach 10.00 – 15.00. W turnieju wystąpią zaproszone drużyny, w których zaprezentują swoje umiejętności znane osoby z różnych dziedzin życia publicznego m.in. sportowcy, lekarze, dziennikarze, urzędnicy.

14 stycznia 2018 r. – niedziela
– Zbiórka krwi w punkcie krwiodawstwa w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Lesznie przy ul. Kiepury 45 w godzinach 9.00 – 13.00. Przyjdź podziel się cząstką Siebie!!!
– „PŁYWAM DLA WOŚP” (test Coopera w wodzie) na Środowiskowej Pływalni Edukacyjnej w Lesznie przy Alejach Jana Pawła II 10 w godzinach 9.00 – 16.00. Zapisy w kasie basenowej bezpośrednio w dniu imprezy. Zamiast biletu wrzuć datek do orkiestrowej puszki!!!
– Festyn Rodzinny pod hasłem „Połączeni w jedno WIELKIE SERCE, czyli podwójna 13-stka = 26 FINAŁ WOŚP” – aula Szkoły Podstawowej nr 13 w Lesznie przy ul. Rejtana 1 – w godzinach od 10.00 do 14.00
– „BIEGAM DLA WOŚP” z Fitness Klub Sporting na bieżniach mechanicznych w godzinach w godzinach 10.00 – 18.00 w Galerii Leszno. Wpisowe – 5 zł za 30 minut biegu. Szczegóły na FACEBOOKU, a zapisy w Fitness Klub Sporting w Galerii Leszno bezpośrednio w dniu imprezy.
– „Euro Jump Leszno skacze dla WOŚP” w Lesznie przy ul. Narutowicza 143 w godzinach 10.00 – 21.00. Im liczniej nas odwiedzicie, tym więcej pieniędzy trafi na konto fundacji, gdyż cały dochód z tego dnia przekażemy dla WOŚP.
– Koncert pod hasłem „SP 2 dla ORKIESTRY GRA” – sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 2 w Lesznie przy ul. Narutowicza 57 – w godzinach od 11.00 do 13.00.
– XVII Rajd Samochodowy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – zapisy na stronie Automobilklubu Leszczyńskiego przez formularz lub od godz. 10.00 na leszczyńskim RYNKU, start pierwszej załogi ok. godz. 11.30, wpisowe 50 zł od załogi w całości trafi do WOŚP. Każdy samochód mile widziany. Zakończenie w DPD Święciechowa – dla każdego uczestnika ciepły posiłek!!!
– VI Bieg i Kijomarsz „Zagraj z orkiestrą” – POLANA TRZECH DĘBÓW KARCZMA BOROWA, w godzinach 12.00 – 15.00 – Organizator: WOLONTARIUSZE WOŚP.
Zapraszamy do zapisów na www.maratonleszno.pl
– XVII koncert „MAŁE SERDUSZKA GRAJĄ DLA ORKIESTRY” – sala MOK Leszno – w godzinach 15.00 – 16.30. W koncercie udział wezmą m.in.: dzieci z leszczyńskich przedszkoli 3, 7, 10, 15, 18, Zespół Tańca Dziecięcego „VOLTA”, mażoretki Orkiestry Dętej Miasta Leszna, Fundacja Dr CLOWN i inni zaproszeni artyści.
– Muzeum Okręgowe w Lesznie otwiera swoje ekspozycje dla zwiedzających w godzinach 14.00 -18.00. Zamiast biletu wstępu wrzuć datek do orkiestrowej puszki!!!

Jedną z atrakcji będzie licytacja LOTU BALONEM, której finał odbędzie się podczas koncertu MAŁE SERDUSZKA GRAJĄ DLA ORKIESTRY w sali leszczyńskiego MOK-u.
Jeżeli jesteś zainteresowany musisz tam być!!!

Od godz. 19.30 podsumowanie XXVI Finału WOŚP
na leszczyńskim Rynku
– o godz. 20.00 – ŚWIATEŁKO DO NIEBA !!!!