Ostatnie lekcje wychowania fizycznego na lodowisku przed feriami

Kolejne trzy klasy skorzystały z możliwości zrealizowania lekcji wychowania fizycznego na świeżym powietrzu. Choć w tym tygodniu mróz był już trochę odczuwalny, to jednak młodzieży to nie odstraszyło. Drugi już raz na lodowisku była klasa 4 TI z Panem Mariuszem Rakowiczem. Pan Patryk Jatczak zabrał na lodowisko klasę 3 TS i jak widać na zdjęciach bawili się oni przednio. Ostatnią klasą na lodowisku tuż przed wyczekiwaną przerwą zimową była klasa 1 TS Pana Dariusza Górskiego i Mariusza Rakowicza. I jak na „samochodówkę” przystało, najlepiej niektórym wychodziła jazda przy bandzie.

Zobaczymy, czy po feriach jeszcze będą fundusze na wejście na lodowisko przeznaczone przez miasto dla naszej szkoły, no i oczywiście, czy lodowisko będzie jeszcze czynne, bo wielu klasom podobała się ta forma lekcji wychowania fizycznego i chcieli by skorzystać z niej jeszcze raz.