Przedsiębiorczy na Rynku Finansowym

W styczniu 2018 drużyna w składzie: Szymon Ptaszyński, Marcin Konik i Artur Gil z klasy 2TI2 Technikum Informatycznego brała udział w pierwszym etapie Ogólnopolskiego Konkursu „Przedsiębiorczy na Rynku Finansowym”.

Etap ten polegał na jak najszybszym wypełnieniu skomplikowanego testu i przypadku caseów- dotyczącego kursów walutowych. Serdecznie gratulujemy, ponieważ wśród dwudziestu zespołów zakwalifikowanych do drugiego etapu znalazła się ekipa z naszej szkoły. W nagrodę szkoła otrzymała profesjonalną kamerę. Nagroda nie jest przypadkowa, ponieważ w drugim etapie, który zaczyna się dziś wyróżnione zespoły muszą przygotować film pt. „Mierz ryzyko kursów, czyli jak poruszać się na rynku walut”. Po 12 marca film będzie dostępny na portalu YouTube i wtedy przekażemy dalsze informacje jak popierać naszą przedsiębiorczą ekipę w głosowaniu internetowym.