Pierwszy Dzień Wiosny

W środę 21 marca w znakomitych nastrojach udało nam się przegonić zimę. W różnych miejscach szkoły hipisi, punkowcy, dresiarze oraz metalowcy korzystali z różnych atrakcji przygotowanych przez Samorząd Uczniowski.
Wspólnie z panem Jankowskim wczuwaliśmy się w riffy klasycznych utworów rockowych, w kasynie królował poker, w sali A20 gry planszowe, a wśród gier komputerowych Tekken oraz Fifa.
Rozegrano też mecz siatkówki pomiędzy nauczycielami a uczniami. W drużynie belfrów wystąpili: Sławomir Wolski, Andrzej Stężały, Grzegorz Pilzak, Tomasz Andrzejczak, Janusz Świątkowski, Krzysztof Szczepański oraz Agata Barszowska. Uczniów „Koniora” reprezentowali: Maksymilian Płonka, Damian Kamiński, Miłosz Latuszek, Marcin Pianka, Zuzanna Polewicz, Michał Hernik, Michał Furmańczak oraz Damian Fiebig. Po zaciekłej rywalizacji zwyciężyli uczniowie (2:1).
W konkursie układania kostki Rubika najzręczniejsi okazali się Paweł Ganczarski, Mikołaj Seifert oraz Marcin Domichowski.
W szrankach szachowych zwyciężył Dawid Buchowski, podium dopełnili również Paweł Ganczarski oraz Piotr Maluśki.
Wiosnę powitaliśmy wspólnym odtańczeniem makareny :)​